Framac nieruchomości

Wynajem nieruchomości w centrum Łodzi

Powierzchnie biurowe Łódź

Wynajem powierzchni biurowych w centrum Łodzi

Powierzchnie magazynowe Łódź

Wynajem powierzchni magazynowych z bezpośrednim połączeniem do trasy WZ w centrum miasta.

Miejsce Parkingowe Łódź

Darmowe miejsce parkingowe

Miejsce dla Twojej firmy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Previous Next
Framac nieruchomości
Powierzchnie biurowe Łódź
Powierzchnie magazynowe Łódź
Miejsce Parkingowe Łódź
Miejsce dla Twojej firmy

Plac Zwycięstwa

Plac Zwycięstwa 2 Łódź

Biura w Łodzi

Biura do wynajęcia Łódź

Magazyn w Łodzi

Magazyn do wynajęcia Łódź

Biuro nieruchomości Framac Łódź

Oferujemy Państwu lokale do wynajęcia w Łodzi oraz przestronne powierzchnie biurowe. Jako nowoczesne biuro nieruchomości staramy się odkrywać potencjał różnych miejsc. Widzimy również, jak wzrasta zapotrzebowanie na stylowe lokale użytkowe, które można zaaranżować w nowoczesny sposób, zachowując jednocześnie ich pełną funkcjonalność.

 

Jeżeli więc poszukują Państwo biura do wynajęcia w Łodzi, mieście ludzi sukcesu, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Ich różnorodność z pewnością pozwoli dostosować konkretną ofertę do indywidualnych wymagań względem ceny, powierzchni, lokalizacji oraz stylu zabudowy. Pomożemy Państwu odnaleźć odpowiednie miejsce do pracy, przestrzeń magazynową, przeładunkową lub też halę o zupełnie innym zastosowaniu. Mogą Państwo liczyć również na pełne wsparcie ze strony naszych agentów.

 

Firma Framac oferuje Państwu wynajem w Fabryce K. Scheiblera położonej w ścisłym centrum Łodzi - Plac Zwycięstwa 2 :

  • Powierzchni biurowych

  • Powierzchni magazynowych

 

 

Karol Scheibler swoją działalnością rozpoczął nową epokę w dziejach przemysłowej Łodzi, zapewnił jej czołowe miejsce w Europie w dziedzinie przemysłu włókienniczego

K. Scheibler

Karol Scheibler

Wikipedia

Prace konserwatorsko-restauracyjne

Dzięki dotacji udzielonej z budżetu Miasta Łodzi w listopadzie 2016r. zakończyły się prace konserwatorsko-renowacyjne w zakresie konserwacji oraz częściowej wymiany okien i drzwi. Przywrócono pierwotną wielkość otworów okiennych i drzwiowych w budynku magazynu parterowego z zespołu dawnej fabryki K.W. Scheiblera przy Placu Zwycięstwa 2 w Łodzi.

W 2017 roku kontynuowano prace konserwatorskie, które tym razem objęły północną elewację budynku, dawnego magazynu parterowego. Remont przeprowadzono dzięki współfinansowaniu  Urzędu Miasta Łodzi w ramach dotacji celowej ze środków budżetowych udzielonych na prace konserwatorskie, restauracyjne i roboty budowlane przy obiektach zabytkowych wpisanych do rejestru zabytków niestanowiących własności Miasta Łodzi. Drugi etap prac zakończono 25 października 2017r.

Po podpisaniu kolejnej umowy z Urzędem Miasta Łodzi na dotację, w kwietniu 2018 rozpoczęto prace przy elewacji wschodniej, kontynuując renowację budynku E dawnego magazynu kompleksu pofabrycznego. Prace zostały zakończone i odebrane w październiku 2018.

Prace zostały uzgodnione z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków.

 

OFERTA
SPECJALNA

Oferta na wynajem Biur i magazynu w Łodzi